On-line reklama, to sú aj PR články. Svojim zákazníkom môžete viac priblížiť váš tovar alebo služby a začať predávať. Články nájdu miesto na našom webe.

5 homemade projektov, ktoré dodajú vášmu domu šmrnc

Každý chce mať krásny a útulný domov a nápaditosť a originalita tomu tiež napomáhajú. Bohužiaľ náklady na dekorácie môžu byť riadne vysoké. Výzdoba domov, ktoré vidíte v reláciách o bývaní stojí často stovky až tisícky eur. Existuje ale možnosť ako mať z domu krásne miesto a vôbec pri tom nemusíte zbankrotovať. Kľúčom je „homemade“ výroba.

obývák

Tu je pár projektov, ktoré vás určite oslovia: 
 
1) Korkový vešiak na kľúče
Tiež máte kľúče pohodené kade tade po dome a neustále ich hľadáte? Vyrobte si jednoduchý vešiak. Nájdite nepotrebnú doštičku o rozmere cca 30cm x 6 cm, obrúste ju a natrite ju vhodne zvolenou farbou. Podobne zafarbite 6-7 korkových vínnych zátok a v pravidelných rozostupoch nalepte na doštičku. Potom už stačí vešiačik zavesiť na stenu na viditeľné miesto.
 
kutil

2) Zlaté kvetináče
Bylinky a rôzne kvety sa dobre vynímajú na okennej parapete v hlinených kvetináčoch. Ak sa vám však zdajú príliš fádne a chcete získať luxusnejší vzhľad, kúpte plastové nádoby do ktorých sa kvetináče dajú ľahko vložiť a obtiahnite ich zlatou kovovou fóliou. Prípadne ich zafarbite zlatou farbou.
 
3) Nápaditý nočný stolík
Máte doma starý nevyužitý nižší starý stôl menších rozmerov a chcete ho už vyhodiť? Nerobte to! Rozrežte ho na polovicu, obrúste rezné plochy, zafarbite farbou, ktorá bude vhodne ladiť s vašou spálňou a polovičky pripevnite na stenu po oboch stranách vašej postele. Získate elegantný a perfektný doplnok!
 
4) „Úlomkový“ zrkadlový rám
Staré zrkadlo sa dá krásne oživiť úlomkami zo starých CD diskov. Zoberte vaše zrkadlo, vyznačte si obdĺžnik v rovnomerných vzdialenostiach od okrajov a do vytvoreného „rámového poľa“ nalepte polámané kúsky diskov tak ako sa vám to páči. Podobne môžete využiť aj úlomky zo starého rozbitého porcelánu.

dekorace
 
5) Poličky v ráme
Efektné a originálne poličky sa dajú vyrobiť zo starých rámov obrazov. Z opracovaných dosiek vytvorte obdĺžnik alebo štvorec, ktorý sa bude zhodovať s rozmermi rámu. Potom už stačí na jeho obvod nalepiť ošetrený a nanovo zafarbený rám od obrazu a zavesiť na stenu.