On-line reklama, to sú aj PR články. Svojim zákazníkom môžete viac priblížiť váš tovar alebo služby a začať predávať. Články nájdu miesto na našom webe.
Chcete mať funkčné a pritom moderné zábradlie?

Chcete mať funkčné a pritom moderné zábradlie?

Sklenené zábradlie je aktuálne najmodernejší spôsob riešenia zábradlí, jas, čisté línie, elegancia, dokonalá priepustnosť svetla a nadčasovosť pútajú zákazníkov. Ponuka sklenené zábradlie cena Lmmont Vám predstavuje možnosti ich realizácie, prináša Vám ukážky a tipy ako na to, ponúka Vám možnosť vytvorenia nezávislej cenovej ponuky a kompletný servis od zamerania až po montáž. Ponúkané sklenené zábradlia majú rôzne možnosti kotvenia a to buď na nerezové bodové úchyty alebo ukotvenie do hliníkového profilu, sklenené plochy vždy vychádzajú z podlahy a vytvárajú dojem akoby zábradlie vytvárala jednoliata sklenená plocha s dokonalou eleganciou.

samonosné sklenené zábradlie

Sklo je priepustný materiál a j preto sklenené zábradlia znásobujú presvetlenie miestnosti, poskytujú zvýraznenie denného svetla, dodávajú jas a samotné sú doplnkom interiéru, prípadne exteriéru. Cena realizácie závisí od veľkosti sklenenej plochy, rozsahu realizácie, či sa jedná o atypický priestor, ovplyvňujú ju aj ponúknuté doplnky z dreva alebo kovu. Voľba skleneného zábradlia je vždy správnym riešením, v novom interiéri vynikne a dotvorí ho, staršiemu dodá nový vzhľad a oživí ho, z hľadiska pomeru ceny a kvality je to najideálnejšie riešenie.

zábradlie so sklenenou výplňou

Ponúkané sklenené zábradlia sú dodávané s certifikátmi, sú bezpečné, spoľahlivé, majú rovnaké funkcie ako klasické kovové, určite budú aj pre Vás oporou a podporou. Ich využitie je mnohostranné, vo funkcii samonosného skleneného zábradlia sú v interiéri funkčným prvkom a dizajnovým riešením, vo forme exteriérového zábradlia so sklenenými výplňami napríklad na balkónoch vytvárajú stabilné zábradlie a oživujú aj staršie objekty. Možnosti povrchovej úpravy sú rôzne, na ich výrobu je možné využiť číre, matné sklo alebo viaceré povrchové úpravy bezpečnostného skla. Požiadajte si o nezávislú, vždy korektnú cenovú ponuku a inšpirujte sa na webovej stránke.