On-line reklama, to sú aj PR články. Svojim zákazníkom môžete viac priblížiť váš tovar alebo služby a začať predávať. Články nájdu miesto na našom webe.
Elixír života?

Elixír života?

Vianočné sviatky sú už tu a či ste v práci alebo doma, práce máme všetci vyše hlavy. V takomto prípade potrebujeme niekedy extra nakopnutie. Matcha čaj je na to ako stvorený. Jeho účinky sú známe mnohým a čoraz viac ľudí si ich vychutnáva vo svojich domovoch alebo v práci. Treba si však dávať pozor na jeho kvalitu. Na našej stránke nájdete iba tie najkvalitnejšie matcha čaje v BIO kvalite, ktoré pre vás dovážame čerstvé každé tri týždne priamo z Japonska. Priamy dovoz z Japonska zaručuje nie len čerstvosť, ale aj nízku cenu. Dbáme na kvalitu, ktorej zárukou je ručný zber čajových lístkov a ich starostlivá kontrola je určite potrebné.

čaj matcha

Matcha čaj si priaznivci výživových doplnkov cenia nie len kvôli jeho povzbudivým účinkom. Jedná sa o zelený čaj pomletý na prášok, má teda aj ďalšie pozitívne účinky podobne ako zelený čaj. Predovšetkým je veľmi bohatým na antioxidanty. Považuje sa dokonca za najbohatší prirodzený zdroj antioxidantov. Takto prijaté antioxidanty majú výrazný pozitívny vplyv na náš organizmus, pretože znižujú riziko ochorení a zápalov. K podpore imunitného systému prispieva takisto vitamín C, ktorého obsah v matcha čaji je tiež vysoký. Pitie tohto zázračného nápoja pomôže aj vášmu mozgu.

matcha čaj

Má povzbudivé účinky podobne ako káva, takže môže výrazne pomôcť s produktivitou. Aminokyseliny nachádzajúce sa v tomto nápoji podporujú mozgovú činnosť a môžu pomôcť pri udržiavaní správnej funkcie mozgu počas procesu starnutia. Matcha čaj má teda ako nápoj veľmi blízko k elixíru života. Podporí vašu imunitu, podporí vašu mozgovú činnosť, zvýši produktivitu a to všetko za doprovodu skvelej chuti, nádhernej vôni a krásnej zelenej farby. Kvalita a čerstvosť sú pre nás najdôležitejšie a takisto cenová dostupnosť, preto vám na našom e-shope ponúkame bezkonkurenčný pomer kvality a ceny.