On-line reklama, to sú aj PR články. Svojim zákazníkom môžete viac priblížiť váš tovar alebo služby a začať predávať. Články nájdu miesto na našom webe.

Farebná budúcnosť – LED panely

Dnes už rozmanitosťou prekvitá snáď všetko. Obzvlášť to môžeme vidieť, ak sa dostaneme k výberu nábytku alebo zariaďovaniu obytného priestoru. A tu prichádza na rad osvetlenie, ktoré ponúka nespočetné množstvo riešení. Prečo by ste sa mali uspokojiť s obyčajným lustrom uprostred obývacej izby, ak môžete mať napríklad LED panel, ktorý je maximálne prispôsobivý či už intenzitou alebo farbou svetla. Je dokázané, že svetlo, robí v našom živote veľa. Či už ide o teplé, studené alebo kombinované. Osvetlenie pôsobí na to, ako sa cítime a doplňuje našu domácu pohodu. Väčšina ľudí obľubuje odporúčané teplé farby v obytnej miestnosti, no ak sa náhodou neviete rozhodnúť alebo máte občas chuť osvetliť si priestor živšie, farebnejšie, je pre vás vhodnou variantou LED panel s RGB rozmedzím.

obývacia izba svetlo

Pokiaľ ide o tvary, dá sa pracovať rôzne, najčastejšie sú však štvorcové a okrúhle. Zásadným faktorom pri rozhodovaní je samozrejme okrem našej pohody aj pohoda našej peňaženky. V tomto smere je tento typ osvetlenia vďačný, keďže aj napriek tomu, že má vysokú svietivosť a životnosť nespotrebuje toľko elektrickej energie ako iné stropné svietidlá. Takisto sa neprehrieva, je bezúdržbový a väčšinou k nemu dostanete záruku približne jeden až tri roky. V ponuke je takisto funkcia stmievania, a ovládanie je možné buď bežným ovládačom do ruky alebo aj nástenným prevedením. Ďalším inteligentným riešením je ovládanie cez Wi-Fi, k čomu vám stačí mobilný telefón alebo tablet. Po nainštalovaní voľne dostupnej aplikácie a následnom prepojení zariadení, ste schopní ovládať intenzitu, farbu či stmievanie LED osvetlenia.

led svetlo

Inštalácia LED panelov v priestore prebieha väčšinou vyrezávaním otvoru v sadrokartónovom strope – takéto prevedenie sa nazýva podhľadový typ. LED panel je tiež možné umiestiť na stenu alebo zavesiť.