On-line reklama, to sú aj PR články. Svojim zákazníkom môžete viac priblížiť váš tovar alebo služby a začať predávať. Články nájdu miesto na našom webe.

Hrejivé, módne a praktické dámske mikiny

Dámska mikina rôznych dĺžok je dnes súčasťou každého dámskeho aj dievčenského šatníka a dievčatá, ženy a aj dámy zrelého veku ju s potešením kombinujú s rôznymi módnymi štýlmi. Dámske mikiny z ponuky predlzene mikiny damske Vás zaujmú nielen prvotriednym materiálom, ktorý sa nekrčí, ľahkou údržbou, moderným ženským vzhľadom, ale aj dĺžkou, ktorá vyhovuje každej postave. Na výber sú mikiny elegantné, v konzervatívnych farbách alebo v jemne pastelových odtieňoch s oválnym výstrihom, s dĺžkou pod pás alebo po boky, ktoré nahradia dámsky pulóvrik a dajú sa vhodne kombinovať so sukňou, nohavicami, prípadne doplniť vkusnou bižutériou a doplnkami.

dámska mikina

Sú vyrobené z prvotriednych prírodných materiálov, v ponuke nájdete aj kolekciu z francúzskeho froté materiálu, ktorý vytvára elegantné efekty najmä v hladkom prevedení. Vyberať si môžete z viacerých štandardných dámskych veľkostí podľa typu postavy, od jemne tvarovaných línií až po voľnejšie oversize modely.

Pre športové účely, na nákupy, prechádzky do prírody alebo na šport sú určené predĺžené mikiny so športovými prvkami ako sú napríklad zipsy, vrecká, kapucne, patenty na rukávoch a na spodnom dieli. Táto kolekcia je univerzálna, veľmi praktická, v prechodnom období nahradí bundu, zahreje a kapucňa ochráni pred dažďom.

mäkká športová mikina

Ponúkaná farebná škála je široká, od pestrých farieb, ich vzájomných kombinácií až po jednofarebné tmavomodré, hnedé, čierne alebo smotanové odtiene. Súčasťou športových mikín s dĺžkou po boky sú športové nápisy, ktoré dávajú mikinám vždy nadčasový vzhľad, ktorý sa už desaťročia takmer nemení. Ich pohodlnosť, hebkosť, mäkkosť, nekrčivá úprava z nich robí stálicu v dámskom šatníku, na ktorý ženy nedajú dopustiť, zvlášť v rýchlej modernej dobe. Dámske mikiny uberajú vek a aj dámy v zrelom veku v nich pôsobia mladistvo, žensky a atraktívne. Neobávajte sa kombinácie mikiny s akýmkoľvek štýlom, vždy budete pôsobiť atraktívne.