On-line reklama, to sú aj PR články. Svojim zákazníkom môžete viac priblížiť váš tovar alebo služby a začať predávať. Články nájdu miesto na našom webe.
Pokojný život zahŕňa rovnováhu medzi fyzickým a duševným stavom človeka

Pokojný život zahŕňa rovnováhu medzi fyzickým a duševným stavom človeka

Pomenovanie jogín sa medzi ľuďmi zakorenilo v spojitosti s človekom, ktorý spí na klincoch, dokáže svoje telo ohýbať do neskutočných polôh či odmieta život v prepychu a dáva prednosť samote v prírode, no je to skreslený a zveličený pohľad na človeka, ktorý sa venuje joge, a ktorej filozofiu preniesol do svojho života. Joga je celistvý životný proces.

alt=“Východné ? kultúry vyznávajú jogu“ data-rich-file-id=“189648″ src=“https://sestina.sk/wp-content/uploads/joga_default.jpg“>

Všetci hľadáme šťastie, je to pre každého z nás dôležitý faktor spokojného života a podriaďujeme tomu aktivity každý deň. Byť však naozaj spokojný je možné, len ak pochopíme učenie, ktoré joga prináša. Môže nás preniesť do sveta, ktorý je v rovnováhe s duchovným vnímaním sveta. Snaha dosiahnuť skutočné a hlboké šťastie musí byť celoživotná. Mali by sme pochopiť, kto vlastne sme, že to nie je len naše telo ako škrupina, o ktoré by sme sa mali starať, ale že treba veľa pracovať aj s mysľou a duchovným svetom človeka.

Na pozdvihnutie duchovného „ja“ potrebujeme poznať systém jogy a venovať sa jej. Jednou z nich je aj bhakti joga. Je zrejmé, že väčšina ľudí je šťastná, ak sa venuje iba svojmu fyzickému výzoru, no to nestačí na to, aby dosiahli rovnováhu a dočkali sa blaženého šťastia. Na to treba bhakti yoga pochopiť, že k skutočnému šťastiu potrebujeme mať niekoho blízkeho napríklad „Otca“, rozvíjať s ním vzťah a vytvoriť tak harmonický stav. Bhakti joga nám pomáha dostať sa z neustáleho nepokojného života, ktorý vplýva aj na naše vnútorné orgány, a tie nasávajú všetok stres a nepokoj.

Požiadať o pomoc nie je hanba

Obnova vzťahu s Najvyššou osobnosťou je možná formou meditácie mantry. Takto oslavujeme učenie bhakti jogy, k tomu patrí aj spievanie či opakovanie mantry, teda zvukov jogy. Každý, kto chce s bhakti jogou začať, nepotrebuje nič netradičné, stačí, ak si bude potichu opakovať mantry, teda Sväté mená, ale to nie je jediný spôsob ako začať tento dôležitý proces. Viac informácií si záujemcovia môžu prečítať na informačnom portáli bhakti jogy.