On-line reklama, to sú aj PR články. Svojim zákazníkom môžete viac priblížiť váš tovar alebo služby a začať predávať. Články nájdu miesto na našom webe.
Posielate dokumenty? Pozor na balenie

Posielate dokumenty? Pozor na balenie

Nie vždy sú klasické papierové obálky tým správnym riešením pre zabalenie vašej korešpondencie. Niektoré zásielky skrátka chcú a potrebujú viac. Každá zásielka je iná a niektoré typy zásielok si vyžadujú takpovediac inovatívnejšie riešenia a kvalitnejšie a pevnejšie balenie ako je klasická papierová obálka. Sme skrátka náročný a chceme aby sa naše dokumenty či doklady alebo iný typ drobností dostal ku svojmu adresátovi v čo najvyššej kvalite a hlavne neporušený. Toto ale niekedy papierová obálka proste nezvláda. Vďaka možnosti vybrať si svoj obalový materiál sa priamo môžete podieľať na kvalite doručenia. Papier neoplýva práve najvyššími kvalitami štandardu.

dokumenty v bezpečí

Nesmieme zabúdať na to, že sa ľahko môže pokrčiť či pretrhnúť. Nielen počas dodávky a prepravy poštou či kuriérskymi spoločnosťami ale aj počas samotnej cesty na alebo z pošty. Stačí obálku nešťastne vložiť do tašky či kabelky a pokrčený papier je na svete. Máme ale možnosti ako obsah poštovej zásielky ochrániť. A voľba je na nás. Nemusíme si vyberať iba z menších formátov. Na výber máme hneď niekoľko veľkostí. A čoho? Predsa bublinkových obálok 12B 2packsk. Ich parametre ich predurčujú k vysokokvalitnému odosielaniu poštových zásielok. Vonkajší obal síce tvorí papier ale vnútro je vystlané bublinkovou fóliou, ktorá chráni nielen svoj obsah ale aj celkovo obálku samotnú.

bublinkové obálky

Na 2packs.sk nájdete rôzne varianty bublinkových či iných obalových materiálov. Všetky spĺňajú kritériá vysokej kvality a odolnosti. Ak nie ste priamym vyznávačom plastových obálok, táto kombinácia v sebe prináša overenú klasiku s modernou nadstavbou v podobe ochrany nielen proti mechanickým poškodeniam. Prináša ochranu aj proti znehodnoteniu drobnými nečistotami a vlhkom. Nemusíte sa preto obávať prepravných podmienok a manipulácie s obálkou. Môžete si byť istý, že Vaša zásielka v bublinkovej obálke bude doručená v absolútnom poriadku.