On-line reklama, to sú aj PR články. Svojim zákazníkom môžete viac priblížiť váš tovar alebo služby a začať predávať. Články nájdu miesto na našom webe.

Slim či skinny džínsy nemusíte vyhadzovať, pridajte k nim ešte cullotes a budete dokonalá

Znalkyne módy a jej trendov či štýlov by dokázali nájsť aj iný výraz na tento typ džínsov, hovoríme im aj cullotes. Tento typ strihu je obľúbený u žien na celom svete, pretože majú svoje prednosti, kvôli ktorým ich rady nosia ženy v každom veku. Mimoriadne pohodlie a voľnosť, tak by sme mohli charakterizovať pohyb v tomto kúsku oblečenia. Vrecovitý strih a široké „nohy“ sú pre ne typické, dĺžka zväčša končí v polovici lýtok alebo majú 7/8 dĺžku. Ide o trend, ktorý sa vrátil z 90-tych rokov, kedy boli veľmi populárne, sú opäť na výslní, aj keď prešli drobnými zmenami, podstata sa nezmenila. Sú originálnou alternatívou k dnešným typom džínsov, ktoré poznáme a ktoré si nedáme vziať.

\'Prestrihy

Nohavice svojou šírkou môžu pripomínať sukňu, no pri chôdzi sa prejaví strih naplno. K týmto džínsom je najvhodnejšie obliecť si obtiahnutý vrchný diel, aby bol výsledný efekt vyvážený. Môže to byť top, tričko, blúzka alebo akýkoľvek iný horný diel, ktorým chceme zvýrazniť svoj štíhly pás a pekné prsia. Vysoký pás na baggy jeans džínsoch to dokonalo umožní.

Topánky takisto treba vyberať s ohľadom na celkový výraz, ak má žena nižšiu postavu, tak je vhodné natiahnuť postavu o niekoľko centimetrov vysokými podpätkami, vyššie dámy si naopak môžu obuť aj nízke baleríny alebo topánky, im centimetre chýbať nebudú. Štýlom obuvi môžeme veľa upraviť, ale aj pokaziť. Športovejší a ležérny typ topánok bude najvhodnejší na každodenné chodenie, na večeru či na párty budú cullotes elegantnejšie vo dvojici s lodičkami.

Pohodlie je vždy na prvom mieste

Všetky spomínané typy nohavíc ponúka aj BIG STAR na svojom eshope, sú tam univerzálne čierne a biele džínsy, ale aj klasika v podobe modrých odtieňov. Kontrasty čiernej a bielej sú však nesmrteľné a množstvo kombinácií je nekonečné. Letné mesiace sú na biele džínsy najvhodnejšie, nikto nepochybuje o tom, že vám v nich nebude horúco a môžete z tvoriť mnoho pekných outfitov na každý deň.