On-line reklama, to sú aj PR články. Svojim zákazníkom môžete viac priblížiť váš tovar alebo služby a začať predávať. Články nájdu miesto na našom webe.

Šport, v ktorom po tridsiatke ste staré železo

Americký futbal je fyzicky veľmi namáhavý šport, a preto ho hrať aj po tridsiatke je naozaj výnimočný výkon. Niektorým hráčom sa aj tak podarí ostať vo forme a bojovať o miesto v základnej zostave.
Terrel Suggs, Pass Rusher Baltimore Ravens má 34 rokov, a kým vedel ostať zdravý, bol naozaj základným pilierom tímu. V súčasnosti však musí čeliť výzve, v ktorom sa ocitol z dôvodu, že tím uvažuje o tom, že už nemá veľa paliva v nádrži. Dôsledku toho vybrali na tohtoročnom drafte mladých hráčov, ktorí hrávajú na tej pozícií, na ktorej aj on.

američtí hráči

V roku 2015 utrpel po druhý krát pretrhnutie achillesa, takže v tom roku nastúpil iba na jeden zápas. Po uzdravení však jeho hra nevedela nabrať také miery ako pred zranením. Teraz sa mu v kariére stalo po prvý raz, že nedosiahol viac ako 9 sackov za sezónu s tým, že hral minimálne v 15-tich zápasoch v sezóne. Takže je možne, že trápenie sa tejto legendy čoskoro končí alebo naberie novú silu a príchod novej krvi ho bude motivovať dosiahnuť ešte viac.

futsalové klání

Ďalej tu máme Darrena Sprolesa, Runningbacka Philadelphie Eagles, ktorý má 33 rokov. Podľa všetkého však tento rok bude v lige jeho posledným, a keď nie v lige, v Eagles určite. Tím si na tohtoročnom drafte našiel náhradu za Sprolesa. Klobúk dolu za výkon tohto hráča, že aj po tridsiatke dokázal ostať zdravý a taký rýchly ako za mlada, čo je obdivuhodné, zvlášť na tejto namáhavej pozícií.
To je fakt, že v novej sezóne musí čeliť konkurencií, lebo k tímu sa pripojil mladý hráč Donnel Pumphrey, ktorý prišiel pravdepodobne na jeho miesto, veď ich hra sa zakladá na rýchlosti a Runningback po tridsiatke jednoznačne zo svojej rýchlostí stráca. Okrem toho, prišla aj nová posila a čerstvý víťaz Super Boowl LaGarrette Blount. V tíme je aj čoraz lepší Wendell Smalwood. Mladý hráči zatiaľ neohrozujú Sprolesa, ale čas jednoznačne nepracuje preňho.