On-line reklama, to sú aj PR články. Svojim zákazníkom môžete viac priblížiť váš tovar alebo služby a začať predávať. Články nájdu miesto na našom webe.

Ste chlapec alebo muž?

Muži sú presvedčení o tom, že ženy vlastne vôbec nevedia a netušia, akého chlapa by vlastne chceli. Ony však veľmi dobre vedia, že chcú chlapa a nie chlapca. Ako sa však dá odlíšiť muž od nevyspelého chlapa? A nepatríte aj vy náhodou k nevyzretému chlapcovi? Ženy si v prvom rade všímajú to, ako sa ku nej chlap správa. To o ňom veľmi veľa vypovedá. Na druhej strane je jasné, že sa k nej správa inak, keď sú spolu len pár mesiacov, ako keď spolu žijú už dlhé roky. Napriek tomu existuje veľmi veľa vecí, ktoré muži nerobia a chlapci to robia. Aj keď existuje názor, že chlapi sú večné deti, nemusí to byť celkom pravda, no nie?

muž

Muž ženu ochraňuje, chlapec sa jej posmieva
Je potrebné si uvedomiť, že nie je sranda ako sranda a hlavne pre ženy nie. Každý si musí vedieť zo seba uťahovať, ale chlapi to veľmi radi preháňajú. Muž však vie, kde je jeho hranica. A vie, že uťahovať si zo svojej priateľky pred svojimi kamarátmi je niečo, čo len veľmi zle znášajú a čo proste nejdú nejakým spôsobom prehrýzť. Je veľmi dôležité, aby ste mysleli na to, že uťahovať si z toho, čo vaša polovička navarila je namieste len medzi vami dvoma a nie v spoločnosti vašich kamarátov.

stařec

Muž sa o ženu stará a chlapec ju ignoruje
Muž si veľmi dobre uvedomuje, že keď má peknú, milú, múdru a starostlivú priateľku, nemá veľmi dôvod sa obzerať za inými. Nejde o to, že sa pozriete na peknú ženu, ale jednoducho nerozmýšľate nad tým, že príde nejaká druhá. Raz jednu máte radi a už nepotrebujete pozerať po iných. Muž dá svojej priateľke vedieť, že ho nemá čakať s večerou, chlapec sa jednoducho neozve a neodpovedá na telefonáty. Muž sa ponáhľa za svojou priateľkou, keď je doma chorá a necíti sa dobre, chlapec zostane spať pri svojich rodičoch, aby sa nenakazil. Vidíte tie rozdiely? Možno sú to drobnosti, ale pre ženu sú skutočne viac, než len podstatné. Verte tomu, že takto to reálne funguje.