On-line reklama, to sú aj PR články. Svojim zákazníkom môžete viac priblížiť váš tovar alebo služby a začať predávať. Články nájdu miesto na našom webe.

Viete na čom spíte?

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, na čom vlastne každú noc spíte? Ak vás bolia kríže alebo chrbát skúšali ste hľadať dôvod v nesprávnom matraci? Viete vôbec aký matrac máte? Pri všednostiach každodenného života väčšina z nás nemá večer po príchode domov energiu alebo čas rozmýšľať nad tým, na čom spíme. Väčšine ľudí výmena matraca nezíde na um až do chvíle, kedy sa nevhodnosť ich matraca začne odzrkadľovať na kvalite ich spánku, či rôznych problémoch s chrbtom.

Najlepším riešením je nechať si vyrobiť matrac na mieru, ktorý bude po každej stránke spĺňať kritériá pre váš spokojný spánok. Najlacnejšie matrace na mieru na našom trhu ponúka firma SEGUM, ktorá sa venuje výrobe zdravotných matracov na mieru. Tieto matrace si môžete prísť aj osobne vyskúšať v predajniach a nechať si poradiť od odborníkov, ktorí vám na základe rôznych kritérií pomôžu vybrať si najlepší matrac pre váš spokojný spánok.

vyskúšajte si matrac v predajni

V prvom rade si teda vyberáte z dvoch druhov matracov, a to pružinových alebo sendvičových. Nepružinové matrace je najlepšie skombinovať s lamelovým roštom, čím sa dosiahne dostatočná pružnosť pre správnu polohu tela pri spánku a pod pružinové matrace sa dá použiť ako klasický drevený rošt, tak aj lamelový. Tieto informácie však nemusíte mať podrobne naštudované, pretože skúsení odborníci v predajniach vám pri výbere na základe vašich preferencii poradia.

poťah na matrac

Pravdepodobne najdôležitejším faktorom pri výbere matraca je jeho tvrdosť, ktorá by mala zabezpečiť to, aby sa matrac dokonale prispôsobil tvaru vášho tela. V ponuke nájdete matrace v piatich stupňoch tvrdosti a dokonca aj také, ktoré majú na každej strane inú tvrdosť. Čo sa táka rozmerov matraca, ten váš by mal byť aspoň o 20 centimetrov dlhší, ako je vaša výška a rovnako počítajte s rezervou aj pri nosnosti matraca. Nakoniec nezabúdajte aj na správny poťah, keďže s ním prichádzate priamo do kontaktu. V ponuke nájdete aj poťahy vhodné pre alergikov, ktoré majú antibakteriálny účinok pre zaistenie každého maximálnej spokojnosti. Na matrace SEGUM sa vzťahuje záruka až do 10 rokov a je vám tiež zaručený bezprostredný servis.