On-line reklama, to sú aj PR články. Svojim zákazníkom môžete viac priblížiť váš tovar alebo služby a začať predávať. Články nájdu miesto na našom webe.

Začnite svadobným oznámením!

Partnera, partnerku už máte, aj nejaké to spoločné bývanie by sa našlo, rozhodli ste sa teda povedať si oné osudné, celoživotné áno, ale neviete z ktorého konca začať ? Je toho veľa. Termín svadby, miesto, sobáš v kostole, na úrade, kde usporiadať hostinu, koho pozvať, koho nie, výber menu, oblečenie, hudba… Začnite svadobným oznámením! Nie je nič ľahšieho, najlepšie bude vkusné a vtipné svadobné oznámenie https://www.graphicsoul.sk/svadobne-oznamenia/. Tak to v živote chodí, najťažšie je začať. „Polovicu dosiahol ten, kto dobre začal“, hovorí starorímsky spisovateľ Flaccus.

Svadobné oznámenie 1

S Graphicsoul začnete dobre. Svoju činnosť vykonávame od roku 2008, sme súčasne reklamnou agentúrou, aj tlačiarňou, máme bohaté skúsenosti a nespočet možností, ako vám vyhovieť. Naša firma má dve časti a to reklamú a svadobnú, ktoré vzájomne spolupracujú a pri uspokojovaní zákazníckych želaní dosahujú skvelý synergický efekt. Preto netreba váhať, dokážeme splniť akúkoľvek vašu túžbu, týkajúcu sa svadobných tlačovín a súvisiacich produktov.

Okrem oznámení vám pripravíme pozvánky k stolu, etikety na fľaše, obálky, nálepky, kartičky na výslužky, menovky, svadobné menu, zasadacie poriadky, svadobné ŠPZ, prípadne iné prvky podľa vášho výberu a fantázie. Celé svadobné podujatie môže mať istý scenár, s ktorým vám radi poradíme a ktorý sa môže začať odvíjať v mysli každého pozvaného hosťa hneď v okamihu, keď dostane do ruky svadobné oznámenie. Aké máte pocity, čo by ste radi vyjadrili?

Svadobné oznámenie 2

Vyvoláva vo vás nastávajúci životný krok najmä pocity vážnosti a zodpovednosti? Alebo cítite predovšetkým veselosť a radosť, ktorú chcete preniesť aj na účastníkov? Chcete, aby sa rodina a priatelia dobre zabavili ? Alebo je vám vlastnejší skôr opatrný prístup, uvedomujete si zložitosť doby a náročnosť manželských rolí, držíte sa skôr pri zemi? Všetky tieto možné pohľady a scenáre vieme do oznámení a súvisiacich produktov vhodne zakomponovať, aby vaši najmilší z týchto svadobných prvkov porozumeli vašim novomanželským emóciám. Máme radi svoju prácu, preto sa na nás môžete s dôverou obrátiť. Bude pre nás radosťou a profesionálnou cťou, byť formou našich produktov prítomní počas vašich veľkých chvíľ. Tešíme sa z možnosti vhodne zostaveným, vtipným svadobným oznámením vyvolávať vo vašich blízkych radosť a dobrú náladu.