On-line reklama, to sú aj PR články. Svojim zákazníkom môžete viac priblížiť váš tovar alebo služby a začať predávať. Články nájdu miesto na našom webe.

Ako vybrať LED reflektor?

LED reflektor https://www.ledprodukt.sk/59-led-reflektory patrí medzi úsporné riešenie osvetlenia či už, čo sa týka exteriéru alebo aj vnútorných priestorov. Ma takmer multifunkčné využitie či už vám bude osvetľovať váš dvor alebo ho použijete, ako osvetlenie pre vašu garáž bude pre vás určite veľkým prínosom. Už, ako bolo okrajovo spomenuté jedna sa o vysoko úsporné svietidlo, ktoré vám dokonalé šetrí vašu peňaženku samozrejme neprejaví sa to ihneď. Túto úsporu ma na “svedomí” moderná technológia, ktorá sa označuje, ako už iste viete známou skratkou LED. Tato už dnes známa medzinárodná skratka v sebe skrýva polovodičovú elektronickú súčiastku, ktorá ma práve za následok vyžarovanie svetla.

LED

Odborníci ju poznajú pod názvom luminiscenčná dióda, ale vy ju možno poznáte pod marketingovým názvom svetelná dióda. LED reflektor oplýva vysokou kvalitou či už, čo sa týka vonkajšej konštrukcie reflektora alebo kvality samotného osvetlenia, ktorá je podstatná a dôležitá hlavne kvôli nášmu zraku. Na výber máte rôzne odtiene, ktoré môže LED reflektor vlastniť. Farebne odtiene, čiže inak povedané farebná teplota sa udáva v kelvinoch. Stretnúť sa, ale môžete aj s odborným názvom http://www.reality.sk/reality/pezinok/priestory-obchod-sluzby ktorý sa nazýva chromatickosť osvetlenia. Na záhradu, kde sa očakáva relax a odych sa odporúča umiestňovať LED reflektor s teplou farbou chromatickosti. Naopak biele svetlo či studené svetlo sa odporúča na mieste, kde sa vykonáva rôzna práca, ako napríklad dielne, či sklady.

LED

LED reflektor sa používa aj v reklame, v galériách, často umiestňované sú aj v rôznych športoviskách a halách. Taktiež je pevnou súčasťou osvetlenia pri manuálnych a fyzických prácach. Uplatnia sa naozaj v širokom odvetví. Ak sa rozhodnete pre LED reflektor, ktorý je určení pre exteriér tak si vyberajte také modely, ktoré disponujú aspoň základnou ochranou stupňom krytia. Stupeň krytia IP sa označuje dvoma číslicami. Prvá číslica znamená to, ako je svietidlo chránené pred prachom či vniknutiu cudzím telesom. Druhá nám udáva ochranu voči vode. Najväčšia možná ochrana je pritom IP69.