On-line reklama, to sú aj PR články. Svojim zákazníkom môžete viac priblížiť váš tovar alebo služby a začať predávať. Články nájdu miesto na našom webe.

Matrace pre komfortné spanie

Určite to všetci poznáte, správny spánok, dokonalý oddych mysle a celého tela Vám dodá novú energiu a silu do každého dňa. Spánok je dôležitý fyziologický proces, ktorého nedostatok sa prejavuje zdravotnými, psychickými a metabolickými poruchami. Súčasťou zdravého spánku, aktívnej spánkovej hygieny je výber čo najkvalitnejšieho ortopedického matraca, ktorý je vhodný pre Váš životný štýl, aktuálne zdravotné problémy, výšku a váhu a ktorý vyhovuje Vašej obľúbenej polohe v spánku.

elegantný ortopedický matrac

Je mnoho faktorov, ktoré ovplyvňujú správny výber matraca, preto je dobré poradiť sa s odborníkmi. Služby a ponuka matrace Segum.sk Vám predstavia široké možnosti výberu sendvičových a pružinových matracov, ktorých súčasťou sú obľúbené penové matrace z kvalitnej prvotriednej švajčiarskej peny. Ortopedické matrace z ponuky sú vyrobené z prírodných surovín, použité materiály ako napríklad pružiny, peny, latex, gumokokos sú patentované, majú antibakteriálne a protialergické zloženie, vyhovujú všetkým vekovým kategóriám, aj vrátane detí. V ponuke nájdete vždy kvalitu za primeranú cenu, od ekonomickej kolekcie až po Premium a Royal, čo sú už matrace s konkrétnym ortopedickým efektom na jednotlivé časti kostry, kĺbov, chrbtice a celého svalstva.

matrace vhodné aj pre deti

Tvrdosť matracov je dôležitý parameter pri ich výbere, ponúkané kolekcie majú 5 stupňov tvrdosti s označením H1, najtvrdší matrac až po označenie H5, najmäkší matrac. Tvrdosť matraca výrazne podporuje jeho ortopedický efekt, napríklad, ak nie ste pohybovo a športovo aktívny človek, mnoho času trávite za počítačom, Vaša kostra a chrbtica potrebujú mäkší matrac do ktorého sa zaboríte a ponúknete svalstvu a kostre dokonalé uvoľnenie. Ak sa pohybujete dostatočne, športujete, ak ste neustále aktívny zvoľte si tvrdší matrac, bude ideálny pre Vaše bedrá a kĺby. Neobávajte sa omylu, odborníci Vám poradia a navyše budete mať možnosť odskúšať matrac priamo v predajni, čo takisto ovplyvní Vaše správne rozhodnutie.