On-line reklama, to sú aj PR články. Svojim zákazníkom môžete viac priblížiť váš tovar alebo služby a začať predávať. Články nájdu miesto na našom webe.

Mať ich v rukách sa vyplatí

Je smutné, že fotky v papierovej podobe sa dostávajú do úzadia. Je oveľa krajšie a lepšie si prezerať vytlačené fotky ako tie, čo sú len v telefónoch. Vytlačené fotky nájdete hneď, ak sú založené v albumoch. Pri elektronických fotografiách môžete mať problémy.

Aké výhody skrývajú skutočné fotografie vytlačené na fotografickom papieri?

  1. Sú hmatateľné –

Fotografie v telefóne predstavujú pre deti niečo, čo len ťažko pochopia ako sa tam dostalo. Vnímajú to od malička, no ich rozumček ešte nie je schopný niečo také spracovať. Pri reálnych fotografiách nemajú tento problém, pretože to predstavuje ako keby určitú knihu, ktorú si môžu prezerať. Tento koncept im toľko nezamotá hlávky.

obrázok fotoaparátu

  1. Sú lepšie dohľadateľné –

Väčšinou sa vám dostane do pamäte, kde je aká fotografia uložená. V ktorom albume. Pričom pri tých fotografiách, ktoré sú len v počítači je to horšie zapamätateľné. Mozog vie lepšie spracovať reálne veci než tie elektronické.

  1. Nevymažú sa len tak –

Fotografie, ktoré ste už raz dali vytlačiť sa nevymažú. Vyvolanie fotiek je trvácny a tak vám nehrozí, že o ne prídete. Pričom pri elektronických fotografiách vám ich poľahky môžu vymazať vaše deti alebo si to len tak spraví telefón sám od seba. Prídete o všetko ani neviete ako. Z času na čas by ste si mali nájsť chvíľu a dať vyvolať svoje vzácne spomienky.

  1. Sú hneď k dispozícii –

Keď si spomeniete, že by ste si pozreli fotky, tak stačí siahnuť na poličku a máte ich po ruke. Ak hľadáte nejakú konkrétnu, tak nemusíte loviť v pamäti, v ktorom starom telefóne sa bude nachádzať alebo či ju vôbec niekde máte uloženú.

ikona galérie

  1. Nemusíte ich skrývať pred malými deťmi –

Ak vám záleží na vašich deťoch, tak im len tak nedáte telefón do ruky. A práve tu sa skrýva výhoda tlačených fotografií. Tie im môžete dať do ruky bez obáv. Môžu si ich prezerať ako často budú chcieť. Pričom telefón a jeho žiarenie bude mimo ich dosah. Z fotografií sa môžu naučiť pomenovávať svojich rodinných príslušníkov a reálne predmety zo svojho života. Je to pre nich tá najlepšia kniha akú im môžete zaobstarať.