On-line reklama, to sú aj PR články. Svojim zákazníkom môžete viac priblížiť váš tovar alebo služby a začať predávať. Články nájdu miesto na našom webe.

Čisté potrubia len s nami

Popri preventívnych prehliadkach a údržbe domácej techniky by sa nemalo zabúdať ani na odpadové potrubia. Zanedbanie starostlivosti môže spôsobiť ich zanesenie, spomalený prietok vody alebo až následné úplne upchatie odtokov. Ak by ste sa ale radi vyhli poslednému hore spomínanému, odporúčame vás pravidelnú starostlivosť. Takto si zabezpečíte bezproblémové fungovanie odtokov, a tiež ušetríte. Údržbárske práce pri kompletne zanesených potrubiach si vyžadujú veľa námahy pri čistení, a tým aj vysokú cenu za poskytnuté služby. Už len z tohto dôvodu sa vám naozaj oplatí venovať chvíľku času preventívnemu čisteniu odpadov https://ab-krtkovanie.sk/cistenie-odpadov/.

čistenie odpadových potrubí

Neviete ako na to sami? Nevadí. My to s radosťou prídeme urobiť za vás. Ponúkame vám moderné čistenie odpadov. Na našej stránke nám viete zanechať kontakt na vás a my sa vám ozveme alebo nás môžete kontaktovať priamo pomocou uvedených telefónnych čísel. Čistenie odpadových potrubí, tzv. krtkovanie sa vykonáva už iba pomocou moderných metód. Najčastejšie využívame elektromechanické čistenie, pri ktorom sa využíva oceľová struna. Tá sa zavedie do potrubia a pomocou elektromotora sa rozvibruje, a tak docieli uvoľnenie usadenín.

dohodnutie služby

Pri preventívnych čisteniach zanesených stien kanalizácie sa využíva vysokotlakové čistenie, ktoré dokonale uvoľní všetky usadeniny z potrubia a zanechá ho priechodné, čisté. Oba tieto metódy sú moderné a efektívne. So zaneseným potrubím si hravo poradia, avšak netreba sa spoliehať len na to. Silno zanesené potrubia si vyžadujú ťažkú prácu pri čistení, a tým aj vyššiu cenu za službu. Naša firma vám ponúka služby v cenovo najnižšej relácii na trhu. Ocenenie za riešenie vážneho problému je vysoké, preto vám odporúčame si dať záležať na preventívnom čistení. Pravidelné preventívne čistenia potrubí vás vyjdú cenovo oveľa lacnejšie, než už následne riešenie problému zo zanedbania.