On-line reklama, to sú aj PR články. Svojim zákazníkom môžete viac priblížiť váš tovar alebo služby a začať predávať. Články nájdu miesto na našom webe.
Dajte šancu plastu

Dajte šancu plastu

Prečo práve plastové nádoby? Častokrát zažijeme situáciu, že potrebujeme niečo odložiť do pivnice alebo preniesť na iné miesto. Keď je takýchto vecí viac a nedokážeme ich odniesť v rukách môžeme si pomôcť krabicou. Rozumnejšie riešenie je však plastová nádoba. Plastové nádoby majú jednu veľkú výhodu. Životnosť. Kartónové krabice sa zničia ihneď pri kontakte s vodou, nie sú vhodné na prenášanie ťažších veci a takisto nevydržia vo vonkajších podmienkach. Plastové nádoby? Plastové prepravky, sudy, koše a iné nádoby môžete skladovať aj vonku, môžu prísť do kontaktu s vodou, môžu prísť do kontaktu s potravinami a odnesú aj veľké množstvo nákladu. Drevené prepravky vám pomôžu odniesť takisto veľký náklad, ale samotná hmotnosť drevenej prepravky je oveľa vyššia ako prepravka plastová. Práve pre nízku hmotnosť a dlhú životnosť sú plastové prepravky a celkovo plastové nádoby veľmi obľúbené.

plastová nádoba

Druhy plastových nádob

Medzi plastové nádoby najčastejšie zaraďujeme plastové prepravky, plastové sudy a iný druh nádob, ako kontajnery či boxy. V prípade plastových boxov je využitie skutočne rôznorodé. Môžete ich využiť ako úschovne boxy či boxy pri sťahovaní. Prepravky sú veľmi obľúbené na zber ovocia a zeleniny. Plastové prepravky sú takisto využívané aj v priemysle a to najmä v potravinárskom, keďže môžu prichádza do kontaktu s potravinami.

plastové palety

Najmä v potravinárskom priemysle sa však vo veľkom využívajú aj plastové palety. Keďže potraviny v plastových prepravkách nemôžu prísť do kontaktu so zemou, používajú sa palety, ktoré slúžia ako podklad pod plastové prepravky. Nielen v prípade potravín, ale aj pri bežnom náklade sú plastové palety mimoriadne vhodné. Dokážu takisto urýchliť transport plastových prepraviek. Na plastové palety sa dá na ukladať viacero plastových prepraviek, vďaka čomu vysokozdvižný vozík prepraví väčšie množstvo prepraviek naraz. Plastové palety majú oproti dreveným paletám oveľa nižšiu hmotnosť čo je samozrejme veľkou výhodou.