On-line reklama, to sú aj PR články. Svojim zákazníkom môžete viac priblížiť váš tovar alebo služby a začať predávať. Články nájdu miesto na našom webe.

Krehkosť skla treba zohľadniť pri jeho kotvení a celkovej konštrukcii

Projektanti v súčasnosti zrejme vedú boj kto pri navrhovaní stavieb použije viac skla, pretože ak sa pozrieme na všetky novostavby, percento zastúpenia sklenených plôch a prvkov v nich sa stále zvyšuje. S touto skutočnosťou však treba rátať už pri zostavovaní projektu a zadávaní jednotlivých častí stavby do výroby.

Bezpečný pohľad z okna

Murované časti stavieb majú iné zloženie a vyžadujú si iné nároky pri ich konštruovaní a osadzovaní priamo na stavbe ako je to s tými sklenenými. Je to logické, pretože vlastnosti týchto materiálov sú odlišné, a to má vplyv na ich spájanie, kotvenie, povrchovú úpravu a podobne. Pri tvorbe presklených priestorov či ich častí alebo zariadenia majú projektanti na zreteli hlavne budúcich používateľov a ich bezpečnosť, spojenú s používaním a využívaním prvkov zo skla.

Interiéry sa dajú prestavovať a meniť ich podlahovú plochu podľa potreby nájomcu či majiteľa, vybavenie jednotlivých miestností, napríklad kúpeľne, kde sa nachádzajú sprchové kúty, môžu mať prepracovaný dizajn podľa najnovších trendov, ale jediným a najdôležitejším faktom je JH002ADJ Lmmont.sk stále ich bezpečné prevedenie. Ukotvenie sklenených častí si vyžaduje presné prvky, ktoré sú určené na tento účel a vyrobené sú v presných rozmeroch.

Jeden z originálnych návrhov

Presklené steny či priečky majú okrem množstva kotevných súčastí aj jeden prvok s označením JH002ADJ. Jeho charakteristika : zavetrovací regulovateľný set murivo-sklo, ktorý sa vyrába z mosadze, ale môže mať dve úpravy povrchu: matný a lesklý chróm. Tento prvok je možné nastavovať na rozličné dĺžky, od 800 až do 1000mm a primárne je určený na montáž na sklo s hrúbkou 6,8 a 10mm. Rameno tak môže udržať sklenenú stenu pevne na mieste a zaistí jeho bezpečnosť.

Spoločnosti, ktoré zabezpečujú sklenené prvky a časti vybavenia na stavby, svoje konštrukcie a systémy neustále inovujú a do ich prípravy a prevedenia vnášajú moderné postupy a trendové dizajny. Hotové diela tak žiaria originalitou a ich budúcim užívateľom prinášajú bezpečné prostredie.