On-line reklama, to sú aj PR články. Svojim zákazníkom môžete viac priblížiť váš tovar alebo služby a začať predávať. Články nájdu miesto na našom webe.
Pitnú vodu či iné druhy tekutín treba prevážať v kvalitných nádržiach

Pitnú vodu či iné druhy tekutín treba prevážať v kvalitných nádržiach

Súťaže prebiehajú na rozličných úrovniach a v mnohých segmentoch produktov, výnimkou nie sú ani obalové výrobky, ktoré sa používajú na prepravu najrozličnejších druhov tovaru, vrátane tekutých. V tejto kategórii sa víťazom roka stal plastový kontajner, model Combo Fructus. Intermediate Bulk Container je význam skratky IBC, ktorý sa používa v súvislosti s plastovými kontajnermi. Tie sú výsledkom výskumu a vyrába ich spoločnosť Schoeller Allibert, ich nádrže sú vhodné na bezpečné prevážanie a skladovanie najrozličnejších tekutín. Majú kubický tvar a ten je oproti nádobám tvaru valca oveľa praktickejší. Najlepší kontajner, ktorý získal aj cenu kontajner roka, je Combo Fructus, ale aj ostatné výrobky spomínanej spoločnosti sú na trhu veľmi žiadané a používané.

Smart systém je všestranne využiteľný

Za ich kvalitu ručí výrobca, sú totiž vyrobené z odolného plastu, samozrejme, recyklovateľného, dobre a jednoducho umývateľného a ošetrovateľného, spĺňajúceho všetky hygienické požiadavky. Okrem IBC kontajnera Combo Fructus spoločnosť vyrába aj IBC kontajner Combo Life a Combo Excelsior. Dostupné sú aj informácie o ich objeme, rozmeroch, nosnosti či maximálnom úžitkovom objeme. Na výber je ibc kontajner niekoľko objemov, ale je možné vyrobiť ich aj podľa požiadaviek zákazníka.

Pohodlná preprava štiav, koncentrátov, pyré či iných tekutín je zabezpečená v plastových nádržiach, ktoré získali veľa ocenení hlavne svojou kvalitou, sú však vhodné na skladovanie a prevážanie pitnej vody, určené aj do najťažších podmienok. Vybavené sú aj technológiou smartlink, ktorú predstavuje zabudovaný čip s možnosťou jeho sledovania, aby bolo možné mapovať polohu a pohyb nákladu.

Moderný a prepracovaný typ nádrže

Nádoby si záujemca nemusí kupovať, je možné si ich aj prenajať na dlhý čas, je to efektívny a zároveň lacnejší spôsob ako sa dostať k týmto kvalitným kontajnerom. Zaujímavé to môže byť pre veľké spoločnosti, distribútorov či logistické centrá, ktorým ich využívanie zjednoduší a urýchli prácu a zároveň aj ušetrí dosť finančných prostriedkov.