On-line reklama, to sú aj PR články. Svojim zákazníkom môžete viac priblížiť váš tovar alebo služby a začať predávať. Články nájdu miesto na našom webe.

Štýlové bývanie – tipy a triky

Čo je základom moderného bývania? Trendy menia všetko okolo nás, a nevyhnú sa tomu ani naše domy či byty. To, čo bolo v móde pred pár rokmi, v súčasnosti vystriedalo už niečo novšie. Či už sa práve nachádzate vo fáze rekonštrukcie svojho bývania alebo si zakladáte svoj domov od úplných základov, poradíme vám, na čo sa zamerať, a čomu sa naopak vyvarovať. Takisto vám ponúkneme efektívne tipy pre čo najspokojnejšie bývanie, ktoré nielenže vyzerajú skvelo, ale zároveň nimi dokážete aj do značnej miery ušetriť.

spálňa

Príjemné teplo domova

Ak túžite po nízkoenergetickom bývaní, rozhodne stavte na kvalitné krby. Sú vhodnou možnosťou namiesto rôznych inteligentných riešení. Krbové kachle váš dom príjemne prehrejú a dodajú mu tú pravú nezameniteľnú atmosféru, a navyše vyzerajú neskutočne útulne, romanticky a štýlovo. Ak ste fanúšikom takzvaného tradičného luxusu, tento prvok vo vašej obývacej miestnosti nesmie chýbať.

Štýlové schodisko

Neoddeliteľnou súčasťou poschodových domov alebo bytov sú jednoznačne schody. Hodia sa takmer do každého domu. Je na vás aký štýl, materiál alebo podobu schodiska si zvolíte. Nebojte sa byť kreatívni, kreativite sa medze naozaj nekladú. Čo sa týka materiálu schodov, obľúbené sú tradičného drevené schody z dubového či mahagónového dreva. Sú nadčasové, kvalitné a štýlové. Dokonca nešíria taký chlad, ako napríklad betónované či iné schodisko. K moderným schodom patrí aj kvalitné zábradlie. Spravidla sa väčšinou odporúča minimalistické, nie veľmi výrazné zábradlie, aby vynikla podstata schodiska. nerezové zábradlie Lmmont predstavuje typ štýlových, cenovo dostupných a kvalitných zábradlí, ktoré vydržia naozaj dlho. Či už si vyberiete tie presklené alebo kovové je len na vás.

interiér

Jednoduché línie a neutrálne farby

V tomto roku bude v rámci bytového dizajnu dominovať jednoduchosť a čisté línie. Nábytok a bytové dekorácie je vhodné vyberať tón v tóne a riadiť sa takzvanou elegantnou jednoduchosťou. Dominujúce farby budú najmä tie neutrálne, ale nie biele. Stavte na rôzne odtiene béžovej či sivej. Interiér môžete doplniť zlatými alebo striebornými dekoráciami, a tiež živými rastlinami. No, riaďte sa najmä svojím vlastným štýlom a intuíciou. Len tak si vytvoríte originálny domov, ktorý budete milovať.