On-line reklama, to sú aj PR články. Svojim zákazníkom môžete viac priblížiť váš tovar alebo služby a začať predávať. Články nájdu miesto na našom webe.
Sfarebnými svetelnými pásikmi si dokážete vytvoriť veľmi originálnu atmosféru kdekoľvek

Sfarebnými svetelnými pásikmi si dokážete vytvoriť veľmi originálnu atmosféru kdekoľvek

Úsporu energie, ekologický aspekt a dlhú životnosť hľadáme v každom novom produkte, ktorý sa dostáva na trh a mal by nahradiť ten predošlý, dokonca by ho mal predbehnúť vo všetkých pozitívnych vlastnostiach, aby oslovil široké masy spotrebiteľov a našiel čo najširšie uplatnenie. Najbežnejší výdobytok, ktorý využívame všetci, je osvetlenie. Halogénovým žiarovkám a svietidlám už zvoní umieračik, lebo na ich miesto sa dostali modernejšie, úspornejšie, ekologickejšie výrobky s dlhou životnosťou a lepším výkonom, ale aj s variabilnejším použitím. Hovoríme o LED osvetlení, ktorého nástup už je za nami a dnes je bežnou súčasťou každého priestoru. Nielen domácnosti či pracovné prostredie, ale aj športoviská alebo exteriéry sa s LED-kami už zžili.

Aj v kúpeľni sa dá LED pásik využiť

Atypické priestory si vyžadujú aj atypický prístup k ich zariadeniu a zároveň aj k osvetleniu, čo dáva nové možnosti použitia hlavne flexibilných typov svietidiel, v tomto prípade LED technológie. V doterajšej histórii asi neboli na trhu svietidlá v takom konštrukčnom tvare, led pásik ktorý by umožňoval ich inštaláciu kdekoľvek si zmyslite, pretože už podľa názvu LED pásik je možné usúdiť, že svetlo má tvar tenkého pásika. A ten sa dá umiestniť aj do úzkeho priestoru a osvetliť tak každú „škáru“.

Do klasickej lampy použite LED žiarovku

Ide o prevažne dekoratívne svietidlo, v bielych aj farebných odtieňoch svetla, každý má SMD diódu a podľa jej typu a veľkosti či svetelného toku sa však môže využiť aj ako hlavné osvetlenie. Ovládanie je diaľkovým ovládačom, je možné vypnutie, zapnutie, zmenu odtieňa farby či jeho intenzity a osvetliť ním sa dajú zrkadlá, poličky, obrazy, ale aj vitríny, televízor či kuchynská linka a veľa iných miest. Nenútenosťou a nenápadným umiestnením tak dokážete vytvoriť príjemnú alebo vzrušujúcu atmosféru v každom priestore. Pásiky nalepíte obojstrannou lepiacou páskou zadnou stranou k podkladu, kde ich chcete mať. Je to veľmi rýchly a jednoduchý spôsob osvetlenia, za minimálne náklady, ale s veľkým efektom. V prípade záujmu o farebné svetlo treba hľadať RGB alebo RGB-W pásiky.